שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר
שתף בפינטרסט

היתרונות של לוחות LEXAN

לוחות LEXAN

 

בשנים האחרונות חלה עלייה הדרגתית בשימוש באופציה של לוחות LEXAN לחיפוי משטחים גדולים וחיצוניים בענף הבניין וזאת לאור היתרונות הרבים שלהם.

משטחי LEXAN עשויים מחומר ששמו פולי קרבונט אשר עמיד ולכן מתאים מאד לחיפוי של קירות חיצוניים במבנים כיוון שהוא מחזיק לאורך שנים רבות.

רמת העמידות של לוחות LEXAN

העמידות של הלוחות היא ייחודית ובנוסף לכך יש להם תכונות רבות שהן מאד חשובות.

בין המאפיינים של פולי קרבונט:

  • עמיד בכל טמפרטורה גבוהה
  • מתאים להדבקה ולעיבוד טרמי
  • מצופה בחומר שאינו מאפשר חדירת קרני שמש – UV פנימה
  • עמיד בפני מצב של שבירה
  • עמידות לכימיקלים
  • שקיפות גבוהה
  • משקלו הוא כמחצית ממשל של לוח זכוכית
  • התקנה נוחה ומהירה

לוחות LEXAN הם יוצאי דופן ברמת העמידות הגבוהה שלהם בנושא משקל, פגעי מזג האוויר ובפני מפגעים מיוחדים ולכן הם מתאימים להימצא במקומות שיש מעליהם עומס כבד. כמו כן הם משמשים כחלונות הגנה, הגנה מפני אבנים וירי כיוון שהוא מצליח לחסום אותם, זיווד אלקטרוני שילוט חוצות ועוד.

הייצור של לוחות LEXAN מתבצע בדרך כלל מעובי של 1 מילימטר ועד עובי של 15 מ"מ ועל פי הזמנות מיוחדות אפשר לייצר אותם גם בדרגות מיוחדות של עובי.

מהנדסים אשר מתכננים בניינים ומתקנים שונים מזמינים את הפריט הספציפי על פי הצורך של המבנה כמו גודלו של כל לוח, העובי שלו, הגוון ועוד. לעיתים משתמשים בכמה משטחים בגדלים או בגוונים שונים ומשלבים ביניהם כדי ליצור עיצוב יוצא דופן.

נראותם של הלוחות

מעבר לתכונות הללו, הלוחות הם גם בעלי נראות אסתטית והם מוסיפים יופי רב לכל מקום שבו הם מותקנים כמו בחלק ההיקפי של בנייני מגורים, תעשייה ומשרדים. בכל מקום בעיר אפשרות לראות מבנים אשר חופו בלוחות הללו בשלל גדלים, צבעים וטקסטורות.

לאחר השימוש בלוחות LEXAN במבנה מסוים, בדרך כלל יש מבנים רבים שעומדים לבנות שנחשפים לחוזקם וליופיים של הלוחות הללו ולכן גם הם מעוניינים לחפות בדרך זו.

העיבוד הקל של חומר זה דרבן מפעלים רבים להשתמש בפולי קרבונט כדי לייצר פריטים שונים לחיי היום יום כמו בציוד רפואי, מכשירי טלפון סלולריים, מכשירי חשמל ביתיים, ייצור רכיבים לתעשיית הרכבות, המטוסים, לתעשיות הביטחוניות ולתעשיות ייצור הרכבים. משנה לשנה השימוש מתרחב ואלפי מוצרים מיוצרים בדרך זו.

לאור היתרונות הרבים של הלוחות הללו, הם משמשים לבנייה של מבנים ארכיטקטוניים מורכבים כמו אצטדיונים, אולמות גדולים במיוחד, מרפסות, גגות ועוד.

בנייה ירוקה

העולם צועד קדימה ועובר לבנייה ירוקה. בכל מדינה יש תקנים חדשים אשר מעודדים בנייה ירוקה. לוחות LEXAN מותאמים לכך, עומדים בתקנים הישראליים והבין לאומיים במגוון תצורות, במיקומים שיש בהם צורך בכמה קירוניות ובשימוש בחיבור לכמה סוגי יריעות ובכמה דרגות עובי.

מעוניינים לפרסם אצלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

רוצים לקרוא עוד?

עסקים

היתרונות של לוחות LEXAN

לוחות LEXAN   בשנים האחרונות חלה עלייה הדרגתית בשימוש באופציה של לוחות LEXAN לחיפוי משטחים גדולים וחיצוניים בענף הבניין וזאת לאור היתרונות הרבים שלהם. משטחי

קרא עוד »
לייף סטייל

טיפים בנושא מנהיגות

לפעמים בחיים אנו זקוקים להנהיג ולהוביל .זה יכול להיות מכיוון שישנו נושא אשר חשוב לנו לקדם לטובת הכלל, כמו למשל איזו יוזמה חברתית או מאבק

קרא עוד »

הובלות משרדים

ערכו השוואה בין המובילים המובילים חברות רבות בוחרות בשירותי הובלות מקצועיים להובלת משרדים כאשר הם נדרשים לפנות את מקומם ולהמשיך את העבודה במקום חדש. הובלת

קרא עוד »