שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר
שתף בפינטרסט

בלוג הטיולים מידע לדרך

בלוג הטיולים מידע לדרך הבלוג שיעורר בך השראה לצאת ולטייל  ולראות את כל מרכיבי החיים מתאחדים למעין ציר זמן מקוצר.

היי, אני צביקה ואני עורך ומנהל את בלוג הטיולים מידע לדרך, בלוג שבו אני חולק את חוויות הטיול וההרפתקאות שלי ביעדי טיולים בארץ ובעולם.

למרבה הצער, המונח בלוג הטיולים אין בו די לתת תיאור על  בלוג הטיולים. מידע לדרך, שכן בלוגרי טיולים מתמקדים בעיקר בשיתוף סיפור מסעות וטיולים.

בלוג הטיולים מידע לדרך הזה מיועד למטיילים הוותיקים והחדשים, המבקרים ביעד בפעם הראשונה, התייר הדתי והתייר המבולבל,מאותגרי ניווט, ואלה שאינם יכולים להרשות לעצמם לעשות טעויות יקרות.

ןכמובן לאנשי מקצוע אשר מעוניינים לקבל מידע על חדשות בתיירות ומה שמתרחש בענף התיירות.

כי המטרה שלנו הייתה לבנות מדריך טיולים בחינם, שבהם נוכל לחלוק את החוויות שלנו ואת הידע שצברנו לאורך הדרך.

ואילו בבלוג הטיולים מידע לדרך ישנו אוסף גדול ומגוון של מסלולי טיול של מדינות וערים ספציפיות כמעט בכל מקום בעולם. את הדברים שאפשר לעשות, מקומות לראות, וטיפים נוספים.

 

לפני שפתחתי את בלוג הטיולים מידע לדרך , קיבלתי השראה לצאת לחקור ולהכיר את העולם לאחר שקראתי בלוגי טיולים וירחוני תיירות. למעשה היה זה מקור נפלא לרעיונות ועצות לטיולים.

ומשכך יצאתי להכיר לחוות וליהנות מחוויות מרגשות, רכשתי תמונות וצילמתי במקומות שונים  כדי להמחיש את יופיים של המקומות בהם טיילתי יעדים כמו קוסטה ריקה, הונג קונג, הולנד צפון איטליה וכמובן היער השחור בגרמניה

לטיול הראשון שלי  יצאתי בשנת 1993 ומאז נדבקתי בחיידק הטיולים והתיירות. ובמהלך השנים והטיולים אספתי מידע וידע על טיולים, טיפים והמלצות.

ומאז שנת 2011 אני עוזר  לאוהבי טיולים כמוך, להתנתק משגרת היום יום ולצאת לטיולים ולאסוף זיכרונות  בנסיעות סולו, נסיעות בזוג, נסיעות הכנה להכנת מסלולי טיול לחב' , נסיעות הדרכה עם קבוצות, וכמובן, נסיעות עם הילדים.

וכך הקמנו את אתר הטיולים מידע לדרך. אתר מידע בו יוכל המטייל בארץ ובעולם למצוא מידע  על יעדים ומקומות, טיפים והמלצות, מידע לתייר הדתי כמו אוכל כשר ובתי חב"ד בחו"ל.

ולמעשה אנו חולקים באופן קבוע את הידע והמומחיות שלנו בטיולים ונסיעות באתר התיירות והטיולים.

שכן אנחנו צוות האתר מידע לדרך אוהבים לעזור למתעניינים לסייע בבניית מסלולי טיול ולתת לכם טיפים והמלצות על יעדים ברחבי העולם.

כאשר נסיעות וטיולים הופכים ליותר ויותר פופולריים, הביקוש לטיפים ורעיונות גובר גם הוא. ואותם ניתן למצוא כמעט בכל מקום באינטרנט.

בכדי להקל עליך, ריכזנו את כל המידע בצורה ברורה וידידותית.

 

אני מקווה שהבלוג הזה ייתן לכם השראה וטיפים שימושיים לצאת לטיול הבא שלכם.

מעוניינים לפרסם אצלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

רוצים לקרוא עוד?

בלוג הטיולים מידע לדרך

בלוג הטיולים מידע לדרך הבלוג שיעורר בך השראה לצאת ולטייל  ולראות את כל מרכיבי החיים מתאחדים למעין ציר זמן מקוצר. היי, אני צביקה ואני עורך

קרא עוד »